Tapahtumakalenteri

Tammikuu 2019

Maanantai 7.1
Keilailua klo 15-16 Kupittaan keilahalli

Tiistai 8.1.
Vertaistukiryhmä klo 16-18 aluetoimintakeskus
Kuntosali Männistö klo 16-17 Impivaaran uimahallin kuntosali Männistö
Zumba klo 18.30-19.30 Ihalan koulu Raisio 

Keskiviikko 9.1.
Maalipallo klo 18.30-19.30 Pallivahan koulu

Torstai 10.1.
Muistikerho 10-11.30 ja 12–13.30 aluetoimintakeskus
Espanjankielen kerho klo 10-11.30 aluetoimintakeskus
Kädentaitoryhmä klo 12-14 aluetoimintakeskus
Lavis 15.30-16.15 Ruusukorttelin liikuntasali
Omatoiminen kuntosali klo 16-18 Ruusukortteli
Sokkopingis klo 16-18 aluetoimintakeskus

Perjantai 11.1.
Vesijumppa klo 12.45-13.45 Petreliuksen uimahalli
Jooga klo 16-17 Ruusukortteli

Maanantai 14.1.
Lukupiiri klo 12-14 aluetoimintakeskus
Keilailua klo 15-16 Kupittaan keilahalli

Tiistai 15.1.
Kontaktikerho 13-14.30
Kuntosali Männistö klo 16-17 Impivaaran uimahallin kuntosali Männistö
Zumba klo 18.30-19.30 Ihalan koulu Raisio 

Keskiviikko 16.1.
Maalipallo klo 18.30-19.30 Pallivahan koulu

Torstai 17.1.
Espanjankielen kerho klo 10-11.30 aluetoimintakeskus
Lavis 15.30-16.15 Ruusukorttelin liikuntasali
Omatoiminen kuntosali klo 16-18 Ruusukortteli
Sokkopingis klo 16-18 aluetoimintakeskus

Perjantai 18.1.
Vesijumppa klo 12.45-13.45 Petreliuksen uimahalli
Jooga klo 16-17 Ruusukortteli

Maanantai 21.1.
Keilailua klo 15-16 Kupittaan keilahalli

Tiistai 22.1.
Vertaistuki klo 16-18 aluetoimintakeskus
Kuntosali Männistö klo 16-17 Impivaaran uimahallin kuntosali Männistö
Zumba klo 18.30-19.30 Ihalan koulu Raisio

Keskiviikko 23.1.
Maalipallo klo 18.30-19.30 Pallivahan koulu

Torstai 24.1.
10-12 Espanja-kerho aluetoimintakeskus
10-14 Muistikerho aluetoimintakeskus
Lavis 15.30-16.15 Ruusukorttelin liikuntasali
Omatoiminen kuntosali klo 16-18 Ruusukortteli
Sokkopingis klo 16-18 aluetoimintakeskus

Perjantai 25.1.
Vesijumppa klo 12.45-13.45 Petreliuksen uimahalli
Jooga klo 16-17 Ruusukortteli

Maanantai 28.1.
Keilailua klo 15-16 Kupittaan keilahalli
Historiankerho klo 12-14 aluetoimintakeskus
Kokataan ja syödään yhdessä klo 16-19 , aluetoimintakeskus

Tiistai 29.1.
Kontaktikerho 13-14.30 aluetoimintakeskus
Tekniikkakerho 16-18 aluetoimintakeskus
Kuntosali Männistö klo 16-17 Impivaaran uimahallin kuntosali Männistö
Zumba klo 18.30-19.30 Ihalan koulu Raisio 

Keskiviikko 30.1.
Maalipallo klo 18.30-19.30 Pallivahan koulu


Helmikuuu

pe 1.2.

Vesijumppa klo 12.45-13.45 Petreliuksen uimahalli

Jooga klo 16-17 Ruusukortteli

 

ma 4.2.

Keilaus klo 15-16 Kupittaan keilahalli

 

ti 5.2.

Kuntosali Männistö klo 16-17 Impivaaran uimahallin kuntosali Männistö

Vertaistukiryhmä klo 16-18 aluetoimintakeskus

Zumba klo 18.30-19.30 Ihalan koulu Raisio 

 

ke 6.2.

Maalipallo klo 18:30 – 19:30 Pallivahan koulu

 

to 7.2.

Muistikerho 10-11.30 ja 12–13.30 aluetoimintakeskus

Espanjankielen kerho klo 10-11.30 aluetoimintakeskus

Kädentaitoryhmä klo 12-14 aluetoimintakeskus

Lavis 15.30-16.15 Ruusukorttelin liikuntasali

Omatoiminen kuntosali klo 16-18 Ruusukortteli

Sokkopingis klo 16-18 aluetoimintakeskus

 

pe 8.2.

Vesijumppa klo 12.45-13.45 Petreliuksen uimahalli


Jooga klo 16-17 Ruusukortteli

ma  11.2.

Lukupiiri klo 12-14 aluetoimintakeskus

Keilaus klo 15-16 Kupittaan keilahalli

 

ti 12.2.

Kontaktikerho klo 13-14.30 aluetoimintakeskus

Kuntosali Männistö klo 16-17 Impivaaran uimahallin kuntosali Männistö

Vertaistukiryhmä klo 16-18 aluetoimintakeskus

Zumba klo 18.30-19.30 Ihalan koulu Raisio 

 

 

ke 13.2.

Maalipallo klo 18:30 – 19:30 Pallivahan koulu

to 14.2.

Espanjankielen kerho klo 10-11.30 aluetoimintakeskus

Lavis 15.30-16.15 Ruusukorttelin liikuntasali

Omatoiminen kuntosali klo 16-18 Ruusukortteli

Sokkopingis klo 16-18 aluetoimintakeskus

 

pe 15.2.

Vesijumppa klo 12.45-13.45 Petreliuksen uimahalli

Jooga klo 16-17 Ruusukortteli

 

ma 18.2.

Keilaus klo 15-16 Kupittaan keilahalli

 

ti 19.2.

Kuntosali Männistö klo 16-17 Impivaaran uimahallin kuntosali Männistö

Vertaistukiryhmä klo 16-18 aluetoimintakeskus

Zumba klo 18.30-19.30 Ihalan koulu Raisio 

 

ke 20.2.

Maalipallo klo 18:30 – 19:30 Pallivahan koulu

 

to 21.2.

Espanjankielen kerho klo 10-11.30 aluetoimintakeskus

Muistikerho 10-11.30 ja 12–13.30 aluetoimintakeskus

Lavis 15.30-16.15 Ruusukorttelin liikuntasali

Omatoiminen kuntosali klo 16-18 Ruusukortteli

Sokkopingis klo 16-18 aluetoimintakeskus

 

pe 22.2.

Vesijumppa klo 12.45-13.45 Petreliuksen uimahalli

Jooga klo 16-17 Ruusukortteli

 

ma 25.2.

Keilaus klo 15-16 Kupittaan keilahalli

 

ti 26.2.

Keilaus klo 15-16 Kupittaan keilahalli

Kontaktikerho klo 13-14.30 aluetoimintakeskus

Tekniikkakerho 16-18 aluetoimintakeskus

 

ke 27.2.

Maalipallo klo 18:30 – 19:30 Pallivahan koulu

 

to 28.2.

Sokkopingis klo 16-18 aluetoimintakeskus